Facebook pixel
Order Group

Prime Est.

SERWIS WWW: PYTHON / DJANGO

Ergonomiczna platforma ogłoszeniowa z systemem porządkowania ofert oraz rozbudowanym systemem oceny brokerów, dzięki któremu klient może wybrać najlepszego doradcę do danej nieruchomości.

Prime Est. - Prime Est.

Opis projektu

Prime Estate to platforma, która zmienia sposób poszukiwania nieruchomości. Dzięki uporządkowanej bazie ofert oraz profilach doradców wraz z ich rekomendacjami klient może wybierając nieruchomość świadomie zdecydować z którym agentem chce obejrzeć daną ofertę. Prime to również zmiana dla brokerów nieruchomości – do tej pory prezentacja ofert dla klientów odbywała się wyłącznie w oparciu o własne portfolio. Prime daje możliwość pobierania ofert z własnej bazy oraz z systemów wymiany ofert dedykowanych dla rynku pierwotnego. Pozwala to brokerom na oferowanie znacznie większego wachlarza nieruchomości.

Dwa oblicza projektu

Z perspektywy klienta końcowego Prime to przejrzysty serwis ogłoszeniowy z zaawansowaną wyszukiwarką, katalogiem ofert najmu, sprzedaży, opisem planowanych inwestycji, a także miejscem gdzie mogą znaleźć artykuły dotyczące rynku nieruchomości lub kontakt do doradców finansowych specjalizujących się w kredytach na nieruchomości.

Z perspektywy agentów nieruchomości i doradców finansowych to niezastąpione narzędzie pracy, którego głównym celem jest zwiększenie efektywności i usprawnienie sprzedaży.

Prime Est. - Główne wyzwanie
Główne wyzwanie

Zbudowanie intuicyjnej w obsłudze platformy, która będzie pierwszym wyborem dla poszukujących nieruchomości i wygodnym narzędziem pracy dla agentów nieruchomości

Nasze rozwiązanie:
Maciej Sułek, CTO

“Największym wyzwaniem w projekcie Prime jest mnogość usług, które są dostarczane. Nasi klienci otrzymują możliwość stworzenia własnej strony opartej o gotowy szablon, mając jednak możliwości personalizacyjne takie jak zmiana głównego koloru czy zarządzanie modułami na głównej stronie. Dodatkowo umożliwiamy ustawienie własnej domeny, stworzenie dowolnej strony klienta rozbudowanej o własne pomysły, import ofert z wielu źródeł oraz samodzielne zarządzanie wszystkimi treściami. Taki ogrom funkcjonalności spowodował, że postawiliśmy na sprawdzone rozwiązanie jakim jest Django.”

Generator stron

Prime posiada zaimplementowany kreator stron www, który pozwala agentowi nieruchomości w 30 minut skonfigurować i opublikować własną, bezpłatną witrynę z ofertami, blogiem, modułem rekomendacji, opisem i formularzem kontaktowym dla jego klientów. Przygotowana w Prime strona, może zostać z agentem nawet w przypadku zmiany systemu CRM na inny. Agenci, którzy mają większe wymagania, bądź chcą się wyróżnić na rynku mają możliwość budowy unikalnego serwisu od podstaw lub integracji swojej aktualnej strony z systemem Prime.

Import ofert

Dzięki możliwości importowania ofert z najpopularniejszych systemów CRM agenci otrzymują gotową bazę ofert, które mogą dołączyć do swojego portfolio i zaoferować je klientom. Prime umożliwia jednoczesny import z wielu źródeł m.in.: import ofert z rynku pierwotnego z Platformy Mieszkaniowej, w tym możliwość wyboru tylko części ofert z wybranych dzielnic i projektów, a także import ofert z systemu MLS z możliwością wyboru tylko części ofert wybranych typów lub lokalizacji. Automatyczna aktualizacja ofert pozwala skupić się na obsłudze klientów, prezentacji oferty i sprzedaży.

Zarządzanie treścią

Prime posiada autorski, prosty w obsłudze system CMS. Wbudowany mechanizm bloga umożliwia agentom nieruchomości prowadzenie content marketingu. System obsługuje plany nieruchomości, w tym wiele plików (np. różnych pięter) dla jednej oferty jednocześnie. Istnieje możliwość osadzania filmów youtube oraz vimeo, obsługa modeli 3D. Wszystko w wersji desktopowej oraz mobilnej.

Ułatwienia dla użytkowników

System umożliwia generowanie indywidualnych ofert nieruchomości bezpośrednio ze strony www. Każda strona agenta przygotowana jest do prowadzenia reklamy online - CMS umożliwia prostą instalację Google Analytics, Facebook Pixel oraz narzędzi podnoszących konwersję jak np. czat z doradcą. Prime automatycznie generuje meta tagi dla ofert nieruchomości co znacząco ułatwia pozycjonowanie stron.

Razem z zespołem Order Group stworzyliśmy bezkompromisowe rozwiązanie dla rynku nieruchomości. Niestandardowe podejście do tematu nieruchomości wymagało po drodze odważnych decyzji i odwrócenia modelu biznesowego stosowanego na rynku. Przygotowanie serwisu to miesiące testów i prawie dwa lata pracy zespołu programistycznego. W efekcie otrzymaliśmy system, który skraca czas poszukiwania nieruchomości oraz zmienia sposób pracy agentów nieruchomości.

Konrad Bernaciak Prime, Product Leader

Razem z zespołem Order Group stworzyliśmy bezkompromisowe rozwiązanie dla rynku nieruchomości. Niestandardowe podejście do tematu nieruchomości wymagało po drodze odważnych decyzji i odwrócenia modelu biznesowego stosowanego na rynku. Przygotowanie serwisu to miesiące testów i prawie dwa lata pracy zespołu programistycznego. W efekcie otrzymaliśmy system, który skraca czas poszukiwania nieruchomości oraz zmienia sposób pracy agentów nieruchomości.

Konrad Bernaciak Prime, Product Leader

Optymalizacja strony

Szybkie ładowanie strony www jest zapewnione dzięki kompresji i optymalizacji wielkości plików graficznych oraz mechanizmowi preloadu obrazów z niższej rozdzielczości. Każda wygenerowana w systemie strona brokera dostosowana jest do wygodnego linkowania ofert do social media oraz wyszukiwania nieruchomości przy użyciu smartfonów.

Zaawansowana wyszukiwarka

Prime posiada moduł wyszukiwania ofert, który oprócz wyboru parametrów nieruchomości ma zaawansowane opcje jak wyszukiwanie bezpośrednio z mapy podzielonej na dowolne poligony według potrzeb agenta. Użytkownik może narysować zakres poszukiwań na mapie i na tej podstawie uzyskać listę nieruchomości spełniających jego wymagania.

Zespół pracujący przy projekcie:

Zintegrowane usługi

Prime integruje usługi z pokrewnych branż. Użytkownicy poszukujący mieszkań mają bezpośredni dostęp do kalkulatora kredytowego. Na podstawie wpisanej w kalkulatorze wysokości raty kredytu użytkownik otrzymuje personalizowane oferty od doradców finansowych. Użytkownik ma też dostęp do formularza, który pozwala na bezpośredni kontakt z danym doradcą finansowym.

Rozwój projektu

System Prime jest aktualnie rozwijany o nowe funkcje. Powstaje szablon portalu informacyjnego, dla doradców, którzy chcieliby prowadzić blogi z aktualnościami na rynku nieruchomości oraz katalog inwestycji z możliwością budowy strony internetowej dla dewelopera, który chciałby zaprezentować i sprzedawać mieszkania w planowanej inwestycji.

Użyte technologie:
SASS
Html5
Django
Python

Szukasz partnera technologicznego?

Nasz zespół pomoże Ci zamienić Twój pomysł w działający produkt.