Facebook pixel
Order Group

Dołącz do zespołu Order Group

Kogo szukamy?

Poszukujemy ludzi z otwartą głową, zaangażowanych i ciekawych świata, którzy nie boją się odpowiedzialności i potrafią radzić sobie z powierzonymi zadaniami. Jeśli pasjonujesz się programowaniem, lub projektowaniem interfejsów i chcesz realizować wymagające i rozwijające projekty - dołącz do nas! 🙂

Kariera - Dołącz do zespołu Order Group

Atmosfera współpracy

Tworzymy zgrany i harmonijny zespół. Chętnie udzielamy sobie wzajemnego wsparcia. Nie zostawimy Cię z żadnym problemem. Jesteśmy otwarci na dialog i stawiamy na koleżeńskie relacje. Przyjazne i partnerskie zasady współpracy to dla nas podstawowa wartość.

Proste zasady

Uczciwość, przejrzystość oraz duch współpracy tworzą fundament kultury naszej firmy. Zabiegamy o to, aby wszystko przebiegało na jasnych zasadach. Szczególną wagę przykładamy do płynnej wymiany doświadczeń oraz regularnego feedbacku.

Ambitne projekty

Wdrażamy zróżnicowane i ambitne projekty. Otwieramy przed Tobą nowe perspektywy zawodowe. Cenimy samodzielność, dlatego już na początku powierzamy Ci odpowiedzialność za realizację konkretnych etapów. W ten sposób dbamy o szybki rozwój Twoich umiejętności.

Atrakcyjne warunki

Oferujemy stabilną formę zatrudnienia na wybranych warunkach, atrakcyjne wynagrodzenie oraz różnego rodzaju bonusy. Proponujemy ścieżki kariery, inspirujemy, przyglądamy się rozwojowi kompetencji i regularnie przyznajemy awanse.

Stanowisko pracy

Windows, Linux a może Mac? Ty decydujesz, w jakim systemie chcesz kodować bądź projektować. Dbamy o wygodę Twojej pracy. Zapewniamy najnowszy sprzęt oraz dwa 24-calowe monitory. Dokładamy starań, by nie zabrakło Ci obszaru roboczego.

Biuro

Mamy przestronne biuro w ścisłym centrum Warszawy. Charakter miejsca wyzwala odważne i twórcze rozwiązania. Tak zaprojektowaliśmy naszą kreatywną przestrzeń, aby zapewnić Ci wygodne i przyjazne stanowisko pracy oraz świetne samopoczucie.

Dodatki

Jako członek naszego zespołu otrzymasz dostęp do pakietów zdrowotnych, sportowych i ubezpieczeniowych. W przerwie od pracy pograsz w ping-ponga, piłkarzyki albo planszówki. Do tego napijesz się pysznej i aromatycznej kawy od zaprzyjaźnionego dostawcy Diego. Nasze biuro natomiast będzie dla Ciebie otwarte przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Elastyczność

Nie narzucamy godzin pracy. Nie odbijamy kart na bramce. Nie pilnujemy Cię na każdym kroku. Masz pełną swobodę (no może prawie pełną, bo jednak każdy projekt posiada wyznaczony termin). Wierzymy, że to Ty jesteś najlepszym organizatorem Twojej pracy, więc jeśli wyrabiasz się w terminach masz u nas kredyt zaufania - liczy się efekt.

Aktualne oferty pracy

Programowanie, nowe technologie, modele biznesowe i trendy w projektowaniu to tematy, które nas napędzają.
Ciągle poszukujemy nowych wyzwań. Oto kilka naszych ostatnich realizacji:

Kontakt

Order Group sp. z o. o. +48 793 332 793
hello@ordergroup.pl

ul. Ludwika Krzywickiego 34 / klatka B, piętro 1
02-078 Warszawa / Polska

programowanie / serwisy www / ui / ux
aplikacje mobilne / projektowanie
tworzenie MVP / branding / strategia
xamarin / python / django / react / ionic

Order Group sp. z o. o. ul. Obywatelska 13 / 42, 02-409 Warszawa | Zarejestrowana w krajowym Rejestrze Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000489590 Sąd Rejonowy dla m st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 5223011641, REGON: 147025032, o kapitale zakładowym 13200 zł.

Order Group Facebook Order Group Linkedin Order Group Instagram Order Group Medium

© 2017 Ordergroup.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.